‏מכונות מזל
ספורט
הפקדה
תפריט

כללים לענפי ספורט בודדים

1. כדורגל אוסטרלי

1. סוכנת ההימורים מקבלת הימורים:

לזמן רגיל 80 דקות (ארבעה חצאים של 20 דקות או שני חצאים של 40 דקות) o לזמן רגיל והארכה (עם הסימון "כולל הארכה").

מנהל ההימורים אינו אחראי לציון לא מדויק של משך המשחק. הנתונים המצוינים בסעיפים "ספורט" ו"חי" הם אינדיקטיביים. על הלקוח לבדוק את הכללים על סמך מקורות רשמיים.

2. אם המשחק הופסק לפני תום 80 הדקות, כל ההימורים יוסדרו בסיכויים של 1,

למעט מקרים שבהם תוצאות ההימורים כבר נקבעו בבירור בזמן הפסקת המשחק.

3. במקרה של שינוי מקום למשחק, הימורים שכבר בוצעו יישארו תקפים בתנאי שהקבוצה הביתית תישאר זהה.

4. הימור "מבקיע את השער הראשון." אם שחקן לא ישתתף במשחק או נכנס למגרש לאחר שהשער הראשון הושג, כל ההימורים על אותו שחקן יהיו בטלים. הימורים על שחקנים שהוחלפו או הורחקו לפני השער הראשון יאבדו. אם השער הראשון נכבש על ידי שחקן שלא מוצעים לו סיכויים, אז כל ההימורים על שחקנים אחרים נחשבים אבודים, למעט מקרים שבהם הוצעה הבחירה "כל שחקן אחר". אם המשחק יופסק לפני הבקעת השער הראשון, כל ההימורים יבוטלו.

2. כדורגל אמריקאי

1. סוכנת ההימורים מקבלת הימורים:

o לזמן רגיל (60 דקות משחק מחולקות לארבעה רבעים של 15 דקות כל אחד);

o לזמן קבוע והארכה (עם הסימון "כולל הארכה").

2. אם המשחק החל אך לא הושלם, כל ההימורים ייקבעו בסיכויים של 1, למעט ההימורים שהתוצאה שלהם נקבעה בבירור לפני הפסקת המשחק.

3. כדי שהימורים ייחשבו תקפים, המשחק חייב להימשך לפחות 55 דקות. במקרה זה, כל ההימורים ייקבעו על סמך התוצאות בזמן הפסקת המשחק.

4. עבור הימורי סוף גבוה יותר של טורניר, אם קבוצות לא יעפילו מהקבוצה, ההימורים ייקבעו על סמך מיקומן בקבוצה. אם הקבוצות תופסות את אותם מקומות, ההימורים ייקבעו על סמך הניקוד.

5. הרבעון הכי פרודוקטיבי. אם אי אפשר לקבוע בבירור את הרבעון הכי פרודוקטיבי (לדוגמה, שני רבעים או יותר שהסתיימו באותו ניקוד), הימורים על רבעים כאלה מחושבים בסיכויים של 1. הימורים על רבעים אחרים נחשבים לאובדן.

6. החצי הכי פרודוקטיבי. אם שתי המחציות מסתיימות באותו ניקוד, ההימורים ייקבעו עם סיכוי של 1.

7. אם המשחק, כולל הארכה, מסתיים בתיקו, ההימורים על ניצחון של קבוצה אחת או אחרת מחושבים בסיכויים של 1 (הימור יוחזר), סיכומים ומוגבלות מחושבים על סמך תוצאות המשחק.

3. בדמינטון, טניס שולחן, כדורעף חוף

1. אם תחילתו של משחק מתעכבת או נדחה מכל סיבה שהיא, כל ההימורים נשארים בתוקף עד סוף המשחק או הטורניר בו המשחק משוחק או עד שאחד המשתתפים יפרוש.

2. אם המשחק הופסק עקב סירוב או פסילה של אחת הקבוצות, כל ההימורים ייקבעו בסיכויים של 1, למעט אלו שתוצאתם נקבעת בבירור במועד הפסקת המשחק. במקרה זה, ההימורים על המנצח במשחק מחושבים בסיכויים של 1.

3. עקב שגיאות הקלדה בראשי התיבות של הספורטאים (לדוגמה, B. Smith במקום A. Smith), הימורים לא יבוטלו. במקרה זה, ההימורים נשארים בתוקף.

4. "מנצח במשחק". אם שחקן ששמו בהימור יוחלף לפני תחילת המשחק, כל ההימורים יהיו בטלים.

5. נכות וסיכומים עבור ענפי הספורט הנ"ל חייבים להיות מצוינים בנקודות, למעט ההימורים "נכות לפי סטים" ו"סך הכל סטים".

6. "מנצח". הספורטאי (הצוות) שזוכה במקום הראשון בטורניר נחשב למנצח. אם ספורטאי מסרב להשתתף בטורניר לפני תחילתו, ההימורים על ספורטאי זה ייקבעו בסיכויים של 1.

4. כדורסל

1. סוכנת ההימורים מקבלת הימורים:

o לזמן רגיל (48 דקות משחק, 4 רבעים של 12 דקות או 40 דקות משחק, 4 רבעים של 10 דקות; NCAA (National Collegiate Athletic Association) - שתי מחציות של 20 דקות);

o לזמן קבוע והארכה (עם הסימון "כולל הארכה"). הימורים סטטיסטיים כוללים שעות נוספות אלא אם צוין אחרת. תנאי הימורים אחרים עשויים להיות מוגדרים בסעיף ההימורים.

2. אם החל משחק אך לא הושלם, כל ההימורים על המשחק ייקבעו בסיכויים של 1, למעט אלו שתוצאתם כבר נקבעה במועד ההפסקה של המשחק.

3. אם משחק נמשך 40 דקות, המשחק חייב להימשך לפחות 35 דקות כדי שההימורים ייחשבו כתקפים. אם משחק נמשך 48 דקות, המשחק חייב להימשך לפחות 40 דקות כדי שההימורים ייחשבו תקפים. במקרים כאלה, כל ההימורים ייקבעו בהתבסס על התוצאות בזמן שבו המשחק הופסק.

4. קבוצות NBA עשויות להירשם ישירות לאחר מכן מערכת יחסים (מארחים - אורחים), ולהיפך. במקרה של הסדר הפוך, לא יינתן החזר כספי.

5. תקנון משחקי הידידות (גביע, מועדון) בכדורסל מובהר על ידי הלקוח באופן עצמאי במקורות רשמיים. אם משחק ידידות מסתיים בתיקו (תקנון המשחק השתנה), אז ההימורים על המנצח מחושבים בסיכויים של 1. עם זאת, סיכומים ומוגבלות יחושבו בהתאם לתוצאה המתקבלת.

6. במשחקי גביע כדורסל, תוספת הזמן שנקבעה על סמך סכום התוצאות של שני משחקים נלקחת בחשבון רק בהימורים על עלייה לשלב הבא, עלייה לליגה אחרת, מנצח בתחרות וכו'.

7. אם משחק הכדורסל מסתיים בתיקו, ההימור "תהיה הארכה" מנצח, ההימור "לא תהיה הארכה" מפסיד.

8. "מחצית ראשונה/מלאה ראשונה של המשחק" בסעיף "ספורט", "P" פירושו ניצחון, ו-"X" פירושו תיקו. תוצאת המחצית הראשונה של המשחק מצוינת תחילה, ואחריה תוצאת הזמן הרגיל. לדוגמה, W1W2 פירושו שהקבוצה הראשונה (W1) תנצח את המחצית הראשונה של המשחק, והקבוצה השנייה (W2) תנצח במשחק בזמן הקבוע.

9. "הרבעון הכי פרודוקטיבי." אם לא ניתן לקבוע באופן חד משמעי את הרבעון הגבוה ביותר (כלומר, אם שני רבעים או יותר הסתיימו באותה תוצאה), אזי ההימורים על רבעים אלה ייקבעו בסיכויים של 1. הימורים על רבעים אחרים מפסידים (כאשר הנקודות האחרונות של הרבע הרביעי הן נקבע, הנקודות שהושגו בתוספת הזמן לא נלקחות בחשבון).

10. "החצי הכי פרודוקטיבי." אם שתי המחציות מסתיימות באותה תוצאה, ההימורים ייקבעו בסיכויים של 1 (כתוצאה מהמחצית השנייה, נקודות שהושגו בתוספת הזמן לא נלקחות בחשבון). 11. "הקבוצה... תנצח בשתי המחציות". כתוצאה מהמחצית השנייה, נקודות שהושגו בתוספת הזמן לא נלקחות בחשבון. "הקבוצה... לא תנצח בשתי המחציות." ההימור מנצח אם הקבוצה שצוינה תיקו או מפסידה לפחות מחצית אחת.

12. "שתי הקבוצות יקלעו מעל 72.5 נקודות." ההימור מנצח אם שתי הקבוצות קולעות 73 נקודות או יותר במהלך המשחק.

13. "שתי הקבוצות לא יצברו יותר מ-72.5 נקודות." ההימור מנצח אם לפחות קבוצה אחת לא משיגה את התוצאה שצוינה.

14. "הסך הכולל של כל רבעון הוא יותר מ-32.5 נקודות." ההימור מנצח אם המספר הכולל של הנקודות שהושגו בכל רבע הוא 33 או יותר.

15. "נכות לפי רבעונים." לדוגמה, "2 Handicap לרבעים -2.5". התוצאה הסופית היא 81:102 (17:22, 26:25, 18:20, 20:35), כך שציון הרבע הוא 1:3 (0:1, 1:0, 0:1, 0:1 בהתאמה ). ההימור הפסיד מכיוון שלאחר החלת הנכות על קבוצה 2, ניקוד הרבע יהיה 1:0.5.

16. ההימור "ניצחון בהפרש של 6-10" ייחשב כניצחון אם הפרש הנקודות בין הניקוד של הקבוצה הראשונה והשנייה הוא בטווח שבין 6 ל-10 נקודות. דוגמה: תוצאת המשחק (85:90), מרווח הניצחון לקבוצה השנייה הוא 5, לכן ההימור יוסדר כהפסד.

5. בייסבול, סופטבול

1. הימורים על משחקי בייסבול מתקבלים בזמן רגיל אלא אם צוין אחרת.

שמות המגישים ההתחלתיים נלקחים בחשבון בהימורים אם מסופקים שמות לאירוע הספורט. שני המגישים בעלי השם חייבים לקחת את המגרש ולעשות לפחות מגרש אחד כל אחד כדי שההימורים יעמדו. אם, מסיבה כלשהי, מישהו מהפיצ'רים הנקובים לא ייכנס למגרש, כל ההימורים יהיו בטלים. אם לא יצוינו פיצ'רים מתחילים, הימורים יתקבלו ללא קשר למי הם השחקנים ההתחלתיים.

2. הקבוצה הביתית במשחק היא הקבוצה החובטת במקום השני, ללא קשר למיקום המשחק.

3. כל ההימורים נקבעים על סמך התוצאות הרשמיות של המשחק כולל סיבובים נוספים (למעט הימורים שבוצעו בחלק מהמשחק).

4. כל ההימורים נחשבים תקפים אם משחקים לפחות חמישה סיבובים מלאים או 4.5 סיבובים. אם ישחקו פחות מ-4.5 אינינגים, אזי ייקבעו הדברים הבאים: הימורים על ניצחון; מעבר לשלב הבא; הימורים, שתוצאותיהם כבר נקבעו בבירור בעת הפסקת המשחק. כל שאר ההימורים במשחק הזה נקבעים בסיכויים של 1.

5. הימורים לפני המשחק. אם משחק בייסבול לא יתחיל בשעה שצוינה ויש אישור באתר הרשמי שהמשחק נדחה, אז כל ההימורים על משחק זה ייקבעו בסיכויים של 1.

6. הימורים שבוצעו במהלך המשחק. אם משחק הופסק (מופסק) ומתחדש תוך 72 שעות, ההימורים יישארו בתוקף עד סוף המשחק. אם משחק לא יושלם תוך 72 שעות, כל ההימורים עליו יהיו בטלים, למעט תוצאות שכבר נקבעו.

7. סופטבול הוא משחק כדור קבוצתי, וריאציה של בייסבול שמשחקים עם כדור גדול במגרש קטן יותר. במשחקים רשמיים, קבוצות משחקות שבעה סיבובים. אם התוצאה שוויונית, יוענקו סיבובים נוספים.

6. ביאתלון

1. "יתפוס מקום גבוה יותר." חזה מי משתי הביאתלטים (או הקבוצות) שצוינו יתפוס מקום גבוה יותר בדירוג הסופי. אם שני המועמדים עוזבים את המרחק או אם אחד מהם לא מצליח להתחיל, ההימורים ייקבעו בסיכויים של 1. אם אחד מהמועמדים לא מגיע לקו הסיום, כל ההימורים עליו נחשבים למפסידים.

7. איגרוף, ספורט קרב

1. תחילת הקרב מסומנת על ידי צליל הגונג לפני הסיבוב הראשון.

2. אם קרב יוכרז כלא תחרות או יופסק מכל סיבה שהיא לפני קביעת הזוכה, כל ההימורים יהיו בטלים. אם תוצאת הקרב כבר נקבעה, ההימורים ייקבעו על סמך התוצאות שהוכרזו.

3. אם מספר הסיבובים שונה, ההימורים על תוצאת הקרב נשארים בתוקף, אך הימורים על מספר הסיבובים מחושבים עם סיכויים של 1.

4. "מספר סיבובים" הלקוח חייב לחזות את מספר הסיבובים בקרב. רק סיבובים שהושלמו נלקחים בחשבון לחישוב ההימור.

5. אם הספורטאי לא נכנס לזירה לאחר הגונג בתחילת הסיבוב, הקרב נחשב לסיום בסיבוב הקודם.

8. מירוץ אופניים

1. תחילת מרוץ המוקדמות הראשון נחשבת לתחילת הטורניר.

2. הימורים על דו-קרב (ספורטאים או קבוצות). שני המתחרים חייבים לחצות את קו הזינוק הרשמי כדי שההימורים יעמדו.

o אם אחד המתחרים יפרוש מהתחרות מסיבה כלשהי, יריבו יוכרז כמנצח.

o אם אחד המתחרים או שניהם לא יצליחו לחצות את קו הזינוק הרשמי, ההימורים ייקבעו בסיכויים של 1.

o אם שני המתחרים נושרים מהמרוץ, הנהג שמשלים הכי הרבה הקפות ייחשב כמנצח.

o אם שני הנהגים מודחים באותה הקפה, ההימורים ייקבעו בסיכויים של 1.

3. "יתפוס מקום גבוה יותר." על הלקוח לחזות מי משני הנהגים (או הקבוצות) יתפוס מקום גבוה יותר בדירוג הסופי.

4. אם למספר רוכבים יש זמן זהה בדירוג הסופי, המנצח הוא זה שנמצא גבוה יותר בדירוג.

9. פולו מים

1. כל ההימורים מחושבים על סמך התוצאות בזמן הרגיל (32 דקות משחק, ארבעה רבעים של 8 דקות כל אחד).

מנהל ההימורים אינו אחראי לציון לא מדויק של משך המשחק. הנתונים המצוינים בסעיפים "ספורט" ו"חי" הם אינדיקטיביים. על הלקוח לבדוק את כללי כדור המים על סמך מקורות רשמיים.

2. הארכה ופנדלים נלקחים בחשבון רק בהימורים על הסמכה, ניצחון וכדומה.

3. אם המשחק החל אך לא הושלם, כל ההימורים ייקבעו בסיכויים של 1, למעט ההימורים שהתוצאה שלהם נקבעה בבירור לפני הפסקת המשחק. 4. כדי שהימורים ייחשבו תקפים, המשחק חייב להימשך לפחות 30 דקות. במקרה זה, כל ההימורים ייקבעו בהתבסס על התוצאות בזמן שבו המשחק הופסק.

10. כדורעף

1. אם החל משחק אך לא הושלם, כל ההימורים על המשחק ייקבעו בסיכויים של 1, למעט אלו שתוצאתם כבר נקבעה בבירור בזמן שהמשחק הופסק.

2. אם הסט לא משוחק עד הסוף, התוצאות שכבר נקבעו בבירור בזמן ההפסקה נספרות בעת חישוב ההימורים. כל ההימורים האחרים נקבעים עם סיכויים של 1. אם קבוצה משוחקת עד הסוף, אך המשחק לא הושלם, הימורים על קבוצה זו נחשבים תקפים.

3. בכדורעף, נכות וסיכומים מסומנים בנקודות, למעט ההימורים "הנגה לפי סטים" ו"סך הכל סטים".

4. "ניקוד לפי מערכה" בסעיף "ספורט" כותרת העמודות המתאימות 3:0, 3:1 וכו'.

5. "מירוץ ל-3 (5 וכו') נקודות." הלקוח חייב לחזות איזו קבוצה תהיה הראשונה לצבור מספר מוגדר של נקודות בסט. אם קבוצה מסיבה כלשהי מסרבת להמשיך את המשחק לפני שהיא או יריבתה צברו את מספר הנקודות שצוין, ההימורים ייקבעו בסיכויים של 1.

6. "שובר שיוויון". על הלקוח לחזות האם תהיה קבוצה חמישית. ההימור "יהיה שובר שוויון" מנצח אם המערכה החמישית מתרחשת.

11. כדוריד

1. ההימורים נקבעים על סמך התוצאה בתום הזמן הרגיל (60 דקות משחק, שתי פרקים של 30 דקות כל אחת).

2. הארכה ופנדלים נלקחים בחשבון רק בחישוב ההימורים הבאים: "התקדמות לסיבוב הבא", "עלייה לליגה אחרת", "ניצחון" וכדומה.

3. הימורים שבוצעו במהלך המשחק. אם המשחק לא הושלם, כל ההימורים ייקבעו בסיכויים של 1, למעט ההימורים שהתוצאה שלהם נקבעה בבירור לפני הפסקת המשחק.

12. גולף

1. טורנירי גולף גדולים נמשכים שלושה או ארבעה ימים; המספר הכולל של החורים הוא בדרך כלל 72.

2. כדי להיחשב כמשתתף במשחק, שחקן חייב לבצע את המכה הראשונה. אם שחקן הגולף מסרב להמשיך לשחק, כל ההימורים עליו נחשבים למפסידים.

3. "ניצחון בטורניר" שחקן הגולף שזוכה במקום הראשון בטורניר נחשב למנצח. המנצח נקבע לפי תוצאות הפלייאוף, אם שלב כזה נקבע בתקנון הטורניר.

13. חצים

1. "הימורים על המשחק" אם המשחק החל אך לא הושלם, השחקן שעולה לסיבוב הבא נחשב כמנצח. עם זאת, הימורים על סט, רגל ונכות ספציפיים, כמו גם הימורים מיוחדים, יהיו בטלים אם התוצאה תינתן התעריף החדש טרם נקבע.

2. מוגבלויות וסיכומים במשחקי חצים מסומנים בסט, אלא אם צוין אחרת בסעיף "ספורט". התוצאה המקסימלית האפשרית של שלוש זריקות בגישה אחת היא 180.

14. קרלינג

1. הימורים על משחקי סלסול כוללים קצוות נוספים אלא אם צוין אחרת. המשחק מורכב מ-10 קצוות. במקרה של שוויון לאחר עשרה קצוות, משחק סיום נוסף. המנצח בקצה הנוסף מוכרז כמנצח במשחק.

2. אם אין אבן אחת בבית או ששתי אבני היריבים הקרובות ביותר למרכז הבית נמצאות במרחק זהה ממרכז הבית, התוצאה הסופית תהיה 0:0.

3. אם החל משחק אך לא הושלם, כל ההימורים על המשחק ייקבעו בסיכויים של 1, למעט אלו שתוצאתם כבר נקבעה במועד הפסקת המשחק.

4. כל ההימורים תקפים אם משחקים לפחות חמישה קצוות מלאים. במקרה זה, כל ההימורים ייקבעו על סמך התוצאה בזמן הפסקת המשחק.

5. קבוצה מפסידה, ללא קשר לניקוד, אם היא לא משחררת את כל האבנים שלה בזמן (במקצה אחד, קבוצות משחררות שמונה אבנים בתורן).

6. כל ההימורים נקבעים על סמך התוצאות הרשמיות, כולל קצוות נוספים (למעט הימורים שבוצעו בחלק מהמשחק).

15. קריקט

1. ההימורים נקבעים על סמך התוצאות הרשמיות שהוכרזו על ידי מארגני המשחק או הטורניר הזה.

2. אם משחק הופסק ולא הושלם, ההימורים עליו ייקבעו בסיכויים של 1, למעט תוצאות שנקבעו בבירור במועד ההפסקה של המשחק.

3. אם המנצח במשחק נקבע בשיטת D/L, ההימורים על התוצאות "1x2" ו-"Match Winner" מחושבים על סמך התוצאות של שיטת D/L. תוצאות אחרות מחושבות על סמך ציון ההתאמה בפועל.

4. הימור "החובט הטוב ביותר" - השחקן שקולע הכי הרבה ריצות במשחק מנצח

5. הימור "הבולר הטוב ביותר" - השחקן שלוקח הכי הרבה שערים במשחק מנצח. במקרה של שוויון, הקריטריון הבא הוא ECON - השחקן עם הכי הרבה שערים וה-ECON הנמוך ביותר מנצח. במקרה שלשחקנים יש את אותו מספר שערים ו-ECON, הבולר הטוב ביותר נקבע על פי מספר הריצות שנספגו.

6. הימור על "סך הכל ריצות אינדיבידואליים" על ה-X האוברים הראשונים. במקרה של שיטת ה-D/L, ההימור נקבע לפי אוברסים שהושלמו לפני סיום המשחק.

16. כדורגל חופים

1. כל ההימורים נקבעים על סמך התוצאה בתום הזמן הרגיל (36 דקות משחק, שלוש פרקים של 12 דקות).

מנהל ההימורים אינו אחראי לציון לא מדויק של משך המשחק. הנתונים המצוינים בסעיפים "חי" או "ספורט" הם אינדיקטיביים. על הלקוח לבדוק את הכללים על סמך מקורות רשמיים.

17. רוגבי

1. כל ההימורים נקבעים על סמך התוצאה בתום הזמן הרגיל (80 דקות משחק, שתי מחציות של 40 דקות כל אחת).

מנהל ההימורים אינו אחראי לציון לא מדויק של משך המשחק. הנתונים המצוינים בסעיפים "חי" או "ספורט" הם אינדיקטיביים. על הלקוח לבדוק את הכללים על סמך מקורות רשמיים.

2. הארכה ופנדלים נלקחים בחשבון רק בעת חישוב הימורים על "התקדמות לסיבוב הבא" ו"לנצח בטורניר".

3. כדי שהימורים ייחשבו תקפים, יש לשחק את המשחק במלואו, למעט ההימורים שהתוצאות שלהם נקבעו בבירור לפני הפסקת המשחק.

18. סקווש

1. אם המשחק החל, אך לא הושלם מסיבה כלשהי (לדוגמה, עקב סירוב או פסילה של שחקן), התוצאות שכבר נקבעו בבירור בזמן הפסקת המשחק (לדוגמה, התוצאה של המשחק הראשון, הסכום הכולל של המשחק הראשון וכו'), נספרים בעת חישוב ההימורים. כל ההימורים האחרים מחושבים בסיכויים של 1.

2. על פי החלטת מארגני אירוע הספורט, מספר המשחקים יכול לנוע בין שלושה לחמישה והמשחק נמשך עד לניצחון של אחת הקבוצות בשלושה משחקים.

19. סנוקר

1. הימורי התאמה. אם המשחק נטוש, השחקן שעולה לסיבוב הבא ייחשב כמנצח אם לפחות מסגרת אחת הושלמה.

2. הימורי מסגרת, נכות, הימורים מיוחדים. יש להשלים את כל המסגרות הנדרשות כדי לקבוע את המנצח במשחק כדי שההימורים ייחשבו תקפים. אם מסיבה כלשהי נקבע המנצח לפני סיום המשחק, כל ההימורים על מסגרות ומוגבלות, כמו גם ההימורים המיוחדים, ייקבעו בסיכויים של 1, למעט ההימורים שהתוצאה שלהם כבר נקבעה בבירור.

3. אם שחקן סובל מהפסד טכני במסגרת כלשהי, ההימורים על נכות וסיכומים במסגרת זו ייקבעו בסיכויים של 1. 4. "הכדור הראשון שנשלח לכיס הוא כחול". ההימור מנצח אם הכדור הצבעוני הראשון שנטרק לפי הכללים הוא כחול (צבעי כדור: צהוב, ירוק, חום, כחול, ורוד, שחור).

20. טניס

1. אם שחקן מסרב להשתתף (או נפסל) לפני תחילת המשחק, ההימורים יוחזרו.

2. אם תחילת המשחק מתעכבת או שהמשחק נדחה מכל סיבה שהיא, הכל ההימורים נשארים בתוקף עד סוף המשחק או הטורניר שבתוכו המשחק משוחק.

3. ההימורים נשארים בתוקף במקרים הבאים:

o שינוי פני בתי המשפט;

o שינוי מקום;

o החלפת מגרש מקורה במגרש פתוח.

4. אם משחק טניס מופרע עקב סירוב או פסילה של שחקן, כל ההימורים שבוצעו לפני תחילת המשחק כפופים להחזר (מחושב בסיכויים של "1"). גם הימורים "חיים" בטלים (מוסדרים בסיכויים של "1"), למעט מקרים שבהם תוצאות התוצאות כבר נקבעו בזמן הפסקת המשחק.

5. הנכות והסך הכל למשחק טניס מצוינים במשחקים.

6. אם משחק לא הושלם מסיבה כלשהי (לדוגמה, אם המשחק הופסק ולא הושלם, השחקן מסרב להמשיך לשחק או נפסל וכו'), ההימורים על אותו משחק ייקבעו בסיכויים של 1.

7. במשחקי טניס במערכה המכריעה, בהם אתה צריך לזכות ב-10 נקודות כדי לנצח, הנכות והסך הכל נספרים לפי נקודות, וכל מערך ההכרעה בכל המשחק נספר כמשחק 1.

לדוגמה, גרונפלד/פשקה – ניקולסקו/זקופאלובה. סך הכל פחות מ-21.5. ציון (6:3, 3:6, 4:10 נקודות). המערכה השלישית נחשבת למשחק אחד. הסכום הכולל יהיה 6+3+3+6+1=19. ההימור ניצח.

8. במשחקי טניס מסומנים "אלוף". שובר שוויון או שובר שוויון סופר, הנכות והסך הכל עבור המשחק כולו יחושבו תוך התחשבות בתוצאה בשובר השוויון העל.

למשל גרונפלד/פשקה מול ניקולסקו/זקופלוב (שובר שוויון אליפות). סך הכל פחות מ-21.5. תוצאת המשחק (6:3; 3:6; 4:10 נקודות).

הסכום הכולל יהיה 6+3+3+6+4+10=32. ההימור אבוד.

שובר שוויון סופר (שובר שוויון אליפות) משוחק בחלק מהטורנירים במקום בסט מכריע. המנצח במשחק יהיה השחקן (הזוג) שזוכה ראשון ב-10 נקודות, בתנאי שיקלע 2 נקודות יותר מיריבו.

9. הימור "ניקוד לפי סטים". ההימורים המתאימים בסעיף "ספורט" זכאים ל-2:0, 2:1 וכו'.

10. "מנצח". המנצח הוא הטניסאי (הנבחרת) שזוכה במקום הראשון בטורניר. אם טניסאי מסרב להשתתף בטורניר לפני תחילתו, ההימורים עליו ייקבעו בסיכויים של 1.

11. "מנצח את המשחק." על הלקוח לקבוע מי ינצח במשחק שצוין. מספור רציף של משחקים חל רק בתוך סט. ההימור "משחק 8 סט 2", אם הניקוד במערכה השנייה הוא 6:1, יחושב בסיכויים של 1, מכיוון לא היה משחק שמיני.

12. שובר שוויון נחשב כמשחק אחד נפרד.

"1/2 ינצח עם ניקוד שונה." הימור זה מניח שאחד השחקנים ינצח בשובר שוויון לאחר תוצאה של 6:6 (או בשובר שוויון סופר לאחר תוצאה של 9:9).

דוגמה 1: קליין (אוסטרליה) נגד קלק (סלובקיה). 1 ינצח עם ניקוד שונה.

o שובר השוויון הסתיים בתוצאה (7:3) - ההימור אבוד.

o שובר השוויון הסתיים בתוצאה (8:6) - ההימור ניצח (שכן שחקן 1 ניצח לאחר שהתוצאה הייתה 6:6).

21. פולורבול

1. Floorball הוא סוג של בנדי שמשחקים בתוך הבית על מגרש קשה עם כדור פלסטיק עם חורים.

2. כל ההימורים נקבעים על סמך התוצאה בתום הזמן הרגיל (60 דקות משחק, שלוש פרקים של 20 דקות כל אחד).

מנהל ההימורים אינו אחראי לציון לא מדויק של משך המשחק. הנתונים המצוינים בסעיפים "ספורט" ו"חי" הם אינדיקטיביים. על הלקוח לבדוק את הכללים על סמך מקורות רשמיים.

3. הארכה ופנדלים נלקחים בחשבון רק בעת חישוב ההימורים הבאים: "התקדמות לסיבוב הבא", "זכייה בטורניר" וכדומה.

22. כדורגל

1. הימורים על משחקי כדורגל (כולל משחקי גביע) מתקבלים בזמן המשחק הקבוע הקבוע בתקנון (90 דקות משחק, 2 מחציות של 45 דקות בתוספת זמן פציעות של המשחק), אלא אם צוין אחרת בסעיף "ספורט" ("זמן נוסף").

הארכה ופנדלים נלקחים בחשבון רק בהימורים על "התקדמות לסיבוב הבא", "עלייה לליגה אחרת", "לנצח בטורניר" ודומים.

2. כדי שכל ההימורים יהיו תקפים, יש לשחק 80 דקות מהמשחק, אלא אם תוצאות ההימורים כבר נקבעו בבירור בזמן הפסקת המשחק.

3. פורמט משחקי ידידות.

תקנות פיפ"א לגבי משך משחקי ידידות לנוער:

o עבור קבוצות U18, U17, U16, U15 - 80 דקות (שני חצאים של 40 דקות כל אחד);

o עבור קבוצות U14 - 70 דקות (שתי מחציות של 35 דקות כל אחת), כדי שההימורים יהיו תקפים, יש לשחק 70 דקות מהמשחק;

o עבור קבוצות U13 ו-U12 - 60 דקות (שתי מחציות של 30 דקות כל אחת), יש לשחק 60 דקות מהמשחק כדי שההימורים יהיו תקפים.

עבור משחקי ידידות, התקנות מאומצות לפני תחילת הטורניר. לפני ההימורים על משחקי ידידות, בדוק את תקנון המשחק על מקורות מידע עצמאיים.

4. הימורי "גבוהים יותר בסוף הטורניר" על גביע העולם ואליפות אירופה של אופ"א ייקבעו בהתאם לשלבים אליהם הגיעו הנבחרות.

5. הימורים על הקבוצה שכובשת הכי הרבה שערים או, ביחס למונדיאל ואליפות אירופה של אופ"א, הנבחרת שמבקיעה (מחטיא) הכי הרבה שערים (מעט), נקבעים תוך התחשבות נוספת זמן נוסף, אך לא כולל עונשים לאחר המשחק. אם הקבוצות הבקיעו (או החמיצו) מספר שווה של שערים, ההימורים ייקבעו בסיכויים של 1.

6. הימורים על משחקי כדורגל המסומנים "תוספת זמן" אינם לוקחים בחשבון עונשים לאחר המשחק. הימורים על עונשים לאחר המשחק מתקבלים בנפרד.

7. "הקבוצה תיקח את הפינה הראשונה". אתה צריך לקבוע איזו קבוצה תתפוס את הפינה ראשונה.

8. "הקבוצה תיקח יותר פינות". יש צורך לקבוע איזו קבוצה תיקח יותר פינות במהלך המשחק.

9. "מספר הפינות הוא יותר/פחות." יש צורך לקבוע אם יותר או פחות מהערך המוצע יקבלו פינות במהלך המשחק על ידי שתי הקבוצות.

10. הימורים על כרטיסים צהובים. סה"כ כרטיסים צהובים, נכות כרטיסים צהובים - רק אזהרות לשחקני שדה ושוערים נחשבות. בחישוב מספר הכרטיסים הצהובים במשחק, לא נלקחת בחשבון אזהרה שנייה שגורמת להרחקה אוטומטית של השחקן מהמגרש. כרטיסים צהובים ואדומים שיוצגו לשחקני השדה והשוערים לאחר שריקת הסיום לא ייחשבו להסדר ההימור.

11. הימורים על כרטיסים צהובים ואדומים (שם מקוצר ZKK או קלפים) נספרים באופן הבא: כרטיס צהוב הוא כרטיס 1, כרטיס אדום הוא 2 כרטיסים צהובים. מתעלמים מכרטיס צהוב חוזר ונחשב ככרטיס אדום אחד. כלומר, שחקן אחד יכול לקבל בסך הכל לא יותר מ-3 קלפים בכל משחק.

12. מספר הכרטיסים הצהובים והאדומים, פינות, מכות על העמוד והמשקוף נקבע על פי שידור וידאו. אם השידור לא בוצע או הופסק, אזי מספר הכרטיסים והפינות הצהובים/אדומים נלקח ממקורות מידע רשמיים. חילוף שנעשה על פי גורם רשמי בדקה ה-46 נחשב כבוצע במחצית לצרכי הסדר. פינה שמוגשת מחדש נחשבת כאחת לצרכי התיישבות. בחישוב סך הפינות, רק פינות נלקחות בחשבון.

13. הימורים על פנדלים לאחר המשחק. אם הפנדל החמישי לא נלקח בדו-קרב הפנדלים, ההימורים הבאים יוחזרו:

"קבוצה 2 לא תבקיע את הפנדל החמישי";

"קבוצה 2 תבקיע את הפנדל החמישי".

14. "השחקן יבקיע את השער הראשון והקבוצה תנצח עם ניקוד".

עליכם לנחש את השחקן שכבש את השער הראשון ואת התוצאה בתום הזמן הרגיל (כולל זמן פציעות). אם השחקן לא השתתף במשחק או נכנס למגרש לאחר שהשער הראשון הובקע, ההימור יוסדר בסיכויים של 1. אם השער הראשון הוא שער עצמי (שער עצמי), ההימור על השחקן שהבקיע את השער הזה יחושב בסיכויים של 1. אם המשחק הופסק לאחר הבקעת השער הראשון ולא הושלם בתוך מגבלות הזמן שנקבעו בתקנון, אזי ההימורים על השחקן שהבקיע את השער הזה ייקבעו. עם סיכוי של 1.

הימור 1 "אדם לאלנה יבקיע את השער הראשון וקבוצה 1 תנצח בתוצאה 1-0" הימור 2 "דז'אן לורן יבקיע את השער הראשון וקבוצה 1 תנצח בתוצאה 1-0"

דוגמה 1.

אדם לאלנה כבש את השער הראשון וקבוצה 1 ניצחה 1-0:

הימור 1 זכה;

הימור 2 הפסיד.

דוגמה 2.

אדם לאלנה לא נכנס למגרש וקבוצה 1 ניצחה בתוצאה 1-0:

הימור 1 מוחזר;

הימור 2 הפסיד.

15. קלפים. סטָטִיסטִיקָה. ההימורים נקבעים על סמך אירועים המתרחשים בזמן משחק רגיל. רק קלפים שהוצגו לשחקנים על המגרש נלקחים בחשבון.

כרטיס ראשון. ההימורים נקבעים על סמך אירועים המתרחשים במהלך פרק הזמן המוקצב במשחק. יש להציג כרטיס אדום או צהוב במהלך פרק הזמן המיועד של המשחק. כרטיס לא ייספר אם האירוע שגרם לאזהרה (או להסרה) התרחש במהלך פרק זמן מסוים, אך הכרטיס הוצג לאחר פרק זמן מסוים.

סך הכל קלפים. עבור הימורים, זמן נוסף (מתוגמל) נלקח בחשבון. הארכה לא נחשבת אלא אם צוין אחרת. רק קלף אחד יחשב עבור ההפרה השנייה. כלומר, אם כרטיס צהוב מלווה מיד אחרי כרטיס אדום, אז רק כרטיס אחד ייחשב. בהתאם לכך, מספר הקלפים המקסימלי ששחקן אחד יכול לקבל הוא שניים.

כרטיס אחרון. אם לא הוצגו קלפים במשחק, הבחירה המנצחת היא "ללא קלפים". כל ההימורים האחרים מפסידים. אם שני שחקנים או יותר מעורבים באותו מצב, ההימור יוסדר בקלף האחרון שמוצג.

16. הימור "קבוצה 1 תבקיע שער מספר 1 לפני 78:00 דקות - כן" - עליך לקבוע שהקבוצה הראשונה תבקיע את השער הראשון שלה במרווח זמן זה. אם נכבש שער בדקה ה-78, הוא יילקח בחשבון בחישוב ההימור הזה.

17. עונש והרחקה (כן). ההימור יוסדר כניצחון אם המשחק כלל גם עונש וגם הרחקה.

23. FUTSAL

1. כל ההימורים נקבעים על סמך התוצאה בתום הזמן הרגיל (40 דקות משחק, שתי פרקים של 20 דקות כל אחת).

מנהל ההימורים אינו אחראי למידע לא מדויק משך המשחק. הנתונים המצוינים בסעיפים "ספורט" ו"חי" הם אינדיקטיביים. על הלקוח לבדוק את הכללים על סמך מקורות רשמיים.

2. הארכה ופנדלים מרף 6 מטר נלקחים בחשבון רק בהימורים הבאים: הגעה לסיבוב הבא, זכייה בטורניר ודומים.

3. אם המשחק החל אך לא הושלם, כל ההימורים ייקבעו בסיכויים של 1, למעט ההימורים שהתוצאה שלהם נקבעה בבירור לפני הפסקת המשחק. 4. על מנת שמשחק ייחשב שהושלם באופן רשמי, על המשחק להימשך לפחות 35 דקות. במקרה זה, כל ההימורים ייקבעו על סמך התוצאה בזמן הפסקת המשחק.

24. הוקי שדה

כל ההימורים נקבעים על סמך התוצאה בתום הזמן הקבוע (70 דקות של זמן משחק, שתי תקופות של 35 דקות או ארבע תקופות של 17 דקות ו-30 שניות).

מנהל ההימורים אינו אחראי לציון לא מדויק של משך המשחק. הנתונים המצוינים בסעיפים "ספורט" ו"חי" הם אינדיקטיביים. על הלקוח לבדוק את הכללים על סמך מקורות רשמיים.

2. הארכה ופנדלים נלקחים בחשבון רק בהימורים הבאים: עלייה לסיבוב הבא, זכייה בטורניר וכדומה.

3. אם המשחק החל אך לא הושלם, כל ההימורים ייקבעו בסיכויים של 1, למעט ההימורים שהתוצאה שלהם נקבעה בבירור לפני הפסקת המשחק. 4. על מנת שמשחק ייחשב שהושלם באופן רשמי, על המשחק להימשך לפחות 60 דקות. במקרה זה, כל ההימורים ייקבעו על סמך התוצאה בזמן הפסקת המשחק.

4. הוקי מקורה הוא סוג של הוקי שדה מקורה. המשחק מורכב משתי פרקים של 20 דקות.

25. הוקי קרח

1. הימורים בקטע "ספורט" מתקבלים לזמן רגיל (60 דקות משחק, 3 פרקים של 20 דקות כל אחד) אלא אם צוין אחרת (כולל הארכה, המסומנת "עם OT" או, תוך התחשבות בתוספת הזמן וקרב יריות, מסומן "עם OT ויריות" ").

2. הימורים בסעיף "LIVE" מתקבלים רק לזמן רגיל, אלא אם צוין בהערות תקופה שונה של המשחק. הימורים במדור LIVE על משחקים המסומנים "הארכה" לוקחים בחשבון רק הארכה ואינם כוללים יריות.

הימורים חיים על משחקי KHL ו-NHL מתקבלים:

o לזמן קבוע;

o לזמן קבוע, תוך התחשבות בזמן נוסף (מסומן "עם OT");

o לזמן רגיל, תוך התחשבות בתוספת זמן ויריות (מסומן "עם OT ויריות").

דוגמה 1. באפלו סברס - טורונטו מייפל ליפס (הארכה ויריות). במקרה זה, הימורים על המשחק מתקבלים לזמן רגיל, תוך התחשבות בתוספת הזמן ובקרב יריות. תוצאת המשחק היא 2:3 (1:0, 1:1, 0:1, 0:0, 0:1). כל ההימורים ייקבעו על סמך התוצאה הסופית של 2:3. סך כל השערים למשחק זה יהיו 5.

דוגמה 2. באפלו סברס - טורונטו מייפל ליפס (עם OT). במקרה זה, הימורים על המשחק מתקבלים לזמן רגיל, תוך התחשבות בתוספת הזמן. התוצאה הסופית למשחק זה תהיה 2:2 (1:0, 1:1, 0:1; 0:0). סך כל השערים למשחק זה יהיה 4. הימורים על ניצחון של קבוצות 1 ו-2 יפסידו.

דוגמה 3. באפלו סברס - טורונטו מייפל ליפס. במקרה זה, הימורים מתקבלים רק לזמן רגיל. התוצאה הסופית למשחק זה תהיה 2:2 (1:0, 1:1, 0:1). סך כל השערים למשחק זה יהיה 4. הימורים על ניצחון של קבוצות 1 ו-2 יפסידו.

2. אם המשחק החל אך לא הושלם, כל ההימורים ייקבעו בסיכויים של 1, למעט ההימורים שהתוצאה שלהם נקבעה בבירור לפני הפסקת המשחק.

4. כדי שהימורים ייחשבו תקפים, המשחק חייב להימשך לפחות 55 דקות. במקרה זה, כל ההימורים ייקבעו על סמך התוצאה בזמן הפסקת המשחק.

5. קבוצות של NHL, AHL, CHL, OHL, WHL, ליגת ההוקי המזרחית של צפון אמריקה יכולות להיות ממוקמות ברצף ישיר (קבוצה ביתית - אורחים) או בסדר הפוך. במקרה של הסדר הפוך, לא יינתן החזר כספי.

6. הימור "סה"כ". בשורה, בהתחשב בקלילות, מספר השערים שכבשה הקבוצה המנצחת בחישוב הסיכום נלקח כשער 1, בעוד שמספר השערים שכבשה הקבוצה המפסידה ב-0.

7. הימור "גול בין הדקה הראשונה ל-7". אם מבקיע שער ב-7 דקות 00 שניות, הוא מובקע בדקה ה-8.

8. ההימורים הבאים נקבעים על סמך שיא התוצאות או הדירוג של המארגנים הרשמיים של אירוע הספורט: גבוה יותר בסוף הטורניר, מנצח באליפות, מנצח בקבוצה, נקודות שהושגו, שערים שהובקעו ושערים מותרים.

9. הימור "תוצאה וסך הכל מתחת/מעל". יש לקבוע איזו קבוצה תנצח במשחק וכמה שערים יובקעו (יותר או פחות מהמספר שצוין). הימורים על משחקי NHL ו-KHL, כמו גם על משחקים של אליפויות אחרות ותחרויות בינלאומיות, מתקבלים לזמן רגיל.

10. הימור "מירוץ ל-3 (5, וכו') נקודות." יש צורך לקבוע איזו קבוצה נמצאת במקום הראשון לוקח את מספר הנקודות שצוין לכל משחק. אם קבוצה מסיבה כלשהי מסרבת להמשיך את המשחק לפני שהיא או יריבתה צברו את מספר הנקודות שצוין, ההימורים ייקבעו בסיכויים של 1.

11. הימור "צוות 2 תנצח בתוספת הזמן - לא." ההימור ינצח אם לא הייתה הארכה במשחק או קבוצה 2 הפסידה בהארכה. הימורים על ניצחונות יריות מחושבים באותו אופן.

12. הימור "ניצחון בתוספת הזמן". המנצח חייב להיות מוכרע בתוספת הזמן (OT).

תוצאת המשחק (0:0; 1:1; 1:0) - הפסד.

תוצאת המשחק (0:0; 1:1; 0:0; 0:1) - ניצחון.

תוצאת המשחק (0:0; 1:1; 0:0; 0:0; 1:0) - הפסד.

26. קערות

1. הימורים מתקבלים על סטים ומשחקים. יש לשחק בכל המערכות במשחק. אם, מסיבה כלשהי, המנצח ייקבע לפני השלמת המשחק, ההימורים על סטים יבוטלו אלא אם משחק נוסף ישפיע על התוצאה.

2. אם המנצח ייקבע לפני השלמת כל הסטים, ההימורים על המנצח במשחק ייקבעו על סמך התוצאה הרשמית, בתנאי שלפחות מקצה אחד שוחק עד תום.

3. במקרה שכל השחקנים שהוכנסו יוחלפו לפני תחילת המשחק, כל ההימורים יהיו בטלים.

27. פורמולה 1, מירוץ אופנועים, SPEEDWAY

1. אם המירוץ לא הושלם והתוצאות הרשמיות לא פורסמו, כל ההימורים ייחשבו כבטלים, למעט ההימורים שהתוצאה שלהם כבר נקבעה בבירור.

2. ההימורים נקבעים על ידי דירוג איגוד הרכב הבינלאומי (FIA) מיד לאחר המירוץ האחרון של העונה.

3. "אחד על אחד". יש צורך לקבוע מי משני הרוכבים המצוינים יתפקד טוב יותר. הרוכב שמסיים עם המקום הטוב ביותר במרוץ (בדירוג הסופי) נחשב לביצועים טובים יותר.

שני הנהגים חייבים להתחיל את המירוץ כדי שההימורים יעמדו. אם שני הנהגים לא יצליחו לסיים, ההימורים ייקבעו על סמך ההקפות שהושלמו.

אם שני הנהגים פורשים מהמירוץ, הנהג שהשלים יותר הקפות נחשב לביצועים טובים יותר. אם שני הנהגים יוצאים מהמרוץ עם מספר שווה של הקפות שהושלמו, ההימורים ייקבעו בסיכויים של 1. אם נהג לא מצליח להשלים הקפה מהירה (לא עמד בזמן המוקדמות), מקומו נקבע לפי עמדת ההתחלה הסופית שלו.

28. Counter-Strike: GO

1. ההימורים מחושבים על סמך תוצאות שפורסמו רשמית.

2. אם יש אי דיוקים ברשימת המשחקים הקרובים, אנו שומרים לעצמנו את הזכות לבטל הימורים. במקרה של ניצחון טכני או נטישה של המשחק, כל ההימורים שלא נקבעו בטלים.

3. אם התאמה או מפה לא הושלמו, כל ההימורים שלא נקבעו יבוטלו.

4. אם משחק או מפה ישוחזרו עקב ניתוק או בעיה טכנית שלא קשורה לשחקן, כל ההימורים שלא נקבעו יהיו בטלים. הימורים נפרדים יינתנו בשידור חוזר של מפה או משחק.

5. אם מספר הקלפים הסטנדרטי משתנה או שונה מזה שצוין עבור ביצוע הימורים, אנו שומרים לעצמנו את הזכות לבטל הימורים.

6. כל השווקים המוצעים מסודרים על סמך זמן רגיל (30 סיבובים) אלא אם צוין אחרת.

29. דוטה 2

1. ההימורים מחושבים על סמך תוצאות שפורסמו רשמית.

2. אם יש אי דיוקים ברשימת המשחקים הקרובים, אנו שומרים לעצמנו את הזכות לבטל הימורים. במקרה של ניצחון טכני או נטישה של המשחק, כל ההימורים שלא נקבעו בטלים.

3. ההימורים מחושבים על סמך תוצאות שפורסמו רשמית.

4. אם יש אי דיוקים ברשימת המשחקים הקרובים, אנו שומרים לעצמנו את הזכות לבטל הימורים.

5. במקרה של ניצחון טכני או סירוב לשחק, כל ההימורים שלא נקבעו בטלים.

6. אם התאמה או מפה לא הושלמו, כל ההימורים שלא נקבעו יבוטלו.

7. אם משחק או מפה ישוחזרו עקב ניתוק או בעיה טכנית שלא קשורה לשחקן, כל ההימורים שלא נקבעו יבוטלו. הימורים נפרדים יינתנו בשידור חוזר של מפה או משחק.

8. אם מספר הקלפים הסטנדרטי משתנה או שונה מזה שצוין עבור ביצוע הימורים, אנו שומרים לעצמנו את הזכות לבטל הימורים.

9. מפה - אייג'ס ראשון: ההימור מחושב על סמך מי יקלוט את האגיס ולא יהרוג את רושן.

10. מפה - מגדל ראשון: כל שיטה להשמדת המגדל נחשבת (השמדת המגדל על ידי צמרמורות, השמדת המגדל על ידי האויב או שלילת המגדל על ידי השחקן שלך)

11. מפה - צריף ראשון: כל שיטה להרוס את ספירת הצריפים (השמדת הצריף על ידי שריפתות, השמדת הצריפים על ידי האויב או שלילת הצריפים על ידי השחקן שלו)

30. ליגת האגדות

1. ההימורים מחושבים על סמך תוצאות שפורסמו באופן רשמי.

2. אם יש אי דיוקים ברשימת המשחקים הקרובים, אנו שומרים לעצמנו את הזכות לבטל הימורים. במקרה של ניצחון טכני או נטישה של המשחק, כל ההימורים שלא נקבעו בטלים.

3. ההימורים מחושבים על סמך תוצאות שפורסמו רשמית.

4. אם יש אי דיוקים ברשימת המשחקים הקרובים, אנו שומרים לעצמנו את הזכות לביטול הצעות.

5. במקרה של ניצחון טכני או סירוב לשחק, כל ההימורים שלא נקבעו בטלים.

6. אם התאמה או מפה לא הושלמו, כל ההימורים שלא נקבעו יבוטלו.

7. אם משחק או מפה ישוחזרו עקב ניתוק או בעיה טכנית שלא קשורה לשחקן, כל ההימורים שלא נקבעו יבוטלו. הימורים נפרדים יינתנו בשידור חוזר של מפה או משחק. 8. אם מספר הקלפים הסטנדרטי משתנה או שונה מזה שצוין עבור ביצוע הימורים, אנו שומרים לעצמנו את הזכות לבטל הימורים.